Yaşam

Şebnem Schaefer bekaret raporu almaktan bahsetti: Pişman değilim, olması gerekiyordu

Yıllar önce aşk yaşadığı Şenol İpek ile cinsel ilişkisi olmadığını kanıtlamak için bekaret raporu alan model ve sunucu Şebnem Schaefer, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Schaefer, bekaret raporu hakkında da konuştu.

“MAGAZİN FİYATI OLMAK İSTEMİYORUM, BENİ KULLANDILAR”

“Dergi materyali verdiğiniz zamanlardan pişmanlık duyuyor musunuz?” sorusuna ünlü isim, “Hep dolu dolu işler yapmak istemişimdir. Ancak o programsız çalıştığı için 3 hafta sürdü, ben ise tam tersiyim.” dergi Bir figür olmak istemedim ama o dönem çok gerekliydi. Bu durumda, böyle olması gerekiyordu. Düşündüğünü doğrudan söyleyen biriyim. O sırada basın danışmanım yoktu. Kendim için doğru olanı yaptım. İnsanlarla ve dergilerle nasıl konuşulacağını da öğrendim. O dönem dergi beni kullandı Onlara da malzeme verdiğim şeyler oldu” dedi.

“BAKİRLİK RAPORUNDA PİŞMAN OLMUYORUM”

Schaefer, “Hayatınızın bekaret raporuyla anıldığı dönemden pişmanlık duyuyor musunuz?” Soru üzerine sözlerine şöyle devam etti: “Hayatımda bir şeyden pişmanlık duyduğumu söyleyemem. O zamanlar yapıldı. Ama şimdi Şebnem’le nasıl olur bilmiyorum. ama o bambaşka bir Şebnem’di. Sanırım bazı şeyler olmuş olmalı.”

BEKARET RAPOR OLAYI NEDİR?

Şenol İpek ile yıllar önce nişanlanan Şebnem Schaefer, ayrıldıktan sonra “Biz örf ve adetlerimize bağlıydık. Ben evlenmeden kimseyle birlikte olmama kuralını bozmadım” dedi. Bunun üzerine konuşan Şenol İpek, “Biz onunla birlikteydik ve annesi bizi kameraya aldı” iddiasında bulundu. Akabinde Schaefer, durumu kanıtlamak için bekaret raporu da aldı.

incesu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu